Dzień Reklamy

Plan dnia i prelegenci


10:30-11:15 | Monika Bruch

Z zawodu plastyk, grafik komputerowy, ilustrator. Z pasji podróżnik, który nie może usiedzieć na miejscu, więc tuła się po świecie najczęściej z rowerem.
O swoich przygodach opowiada na prezentacjach i festiwalach podróżniczych.
Jak połączyć pracę i pasję?
Próbowała już wszystkiego. Własna agencja reklamowa, praca na etat, praca dorywcza. Co sprawdza się najlepiej?


11:25-12.30 | Paweł Biały

Doktor nauk prawnych, radca prawny, mediator, członek Komitetu ds. Ochrony Danych Osobowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej, współzałożyciel Instytutu Ochrony Danych Osobowych. Bardziej fascynuje go współpraca z sektorem biznesowym niż sala sądowa.
Ekspert z zakresu prawa e-biznesu, RODO – danych osobowych, nowoczesnych technologii oraz prawa autorskiego i praw pokrewnych.


12:35-13:25 | Leon Bielewicz

Operator kamery, realizator, producent.
Przez ponad 20 lat związany ze stacjami telewizyjnymi na różnych stanowiskach. Zaczynał jako operator kamery, później został producentem, w tym produkcji reklamowych i nie tylko.
Posiada duże doświadczenie w produkcji telewizyjnej.


13:30-14:40 | Mateusz Leszkowicz

Doktor pedagogiki mediów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiował także media edukacyjne (educational technology) na University of Northern Iowa w Stanach Zjednoczonych.
Doktor nauk społecznych. Wykładowca akademicki związany z UAM. Prowadzi zajęcia z zastosowania projektowania interfejsów edukacyjnych, podstaw i technik wizualizacji graficznej oraz fotografii.
Badawczo zajmuje się problemami czytania, uwagi wzrokowej, obciążenia poznawczego oraz komunikacji wizualnej w środkach dydaktycznych wykorzystując do tego aparaturę do śledzenia wzroku (eyetracking).
W 2014 roku pracował w Tanzanii jako ekspert Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, gdzie zajmował się organizacją i wyposażeniem centrum edukacyjnego dla lokalnej społeczności. Współautor książki Pedagodzy na krańcach świata. Autor kilkunastu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresie pedagogiki, edukacji, socjologii i komunikacji wizualnej.
Z zamiłowania projektant graficznym oraz fotografik.
Kolekcjoner plakatów.

Skip to content