ZSZ Nr 1 dołączył do grona Innowatorów Kształcenia Zawodowego!!!

Od roku szkolnego 2021/2022 nasi uczniowie mogą korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki zarządzania w biznesie. Dzięki platformie edukacyjnej zakupionej przez szkołę zyskują możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą.

Początek września to czas, gdy nasza młodzież z klas 3 i 4 wcieliła się w rolę przedsiębiorców prowadzących firmę. Uczniowie mieli możliwość wyboru profilu firmy. W wirtualnej rzeczywistości mogła to być agencja interaktywna, agencja eventowa, przedsiębiorstwo produkcyjne, przedsiębiorstwo transportowe, a nawet warsztat samochodowy. Atrakcyjna forma wizualna, dostępność platformy online oraz wykorzystanie mechanizmów grywalizacji mają za zadanie zaangażować młodzież w rozgrywkę toczącą się w doskonale odwzorowanych warunkach rynkowych.

Jesteśmy przekonani, że udział w wirtualnej rywalizacji poprzez Branżowe Symulacje Biznesowe, będzie dla naszej młodzieży pierwszym krokiem w kierunku własnej działalności gospodarczej. Stale podnosimy jakość kształcenia w naszej szkole i szukamy innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, dzięki którym lekcje zawodowe będą bardziej angażujące i praktyczne.

Skip to content