Tydzień Fotografii

Tydzień Fotografii w naszej szkole to spotkanie pasjonatów i specjalistów jednego z najważniejszych mediów utrwalającego widzenie. Uczniowie kierunków związanych z fotografią mieli możliwość w pierwszych dniach Foto-tygodnia:

• poznać przegląd wykonywanych przez siebie obrazów za pomocą ręcznie wykonywanych Camera Obscura,
  • obejrzeć pokaz filmów i animacji z zajęć Multimedialnych, poznać prof. Rafała Łubowskiego z Wydziału Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu,
  • doznać nowych wrażeń z fotorelacji z foto eseju o kulturze Japonii Pani Zuzanny Lenartowicz-Malcher,
  • spotkać się z technologią budowy sprzętu Japońskiej firmy SIGMA, dzięki warsztatom technicznym z Panem Dariuszem Kohutem, usłyszeć o stylu pracach społeczno-artystycznych Michała Pazia.

Tydzień Fotografii to kolejne spotkania i prezentacje….