Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2018r. w szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, mające charakter patriotyczny. Podczas akademii , która składała się z części oficjalnej oraz z przedstawienia kabaretowego, mieliśmy zaszczyt gościć m.in. posła RP na sejm VIII kadencji , p. Szymona Ziółkowskiego, Dyrektora Wydziału Oświaty p. Wiesława Banasia, przedstawicieli Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty, Rektora Wyższej Szkoły Logistyki, p. Andrzeja Korzeniowskiego oraz dyrektorów szkół zaprzyjaźnionych.

W trakcie uroczystości Rektor p. Andrzej Korzeniowski przekazał naszej szkole tablicę, która jest oficjalnym potwierdzeniem podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Wyższą Szkołą Logistyki a Zespołem Szkół Zawodowych Nr1.